Niečo o mne

O mne

Volajú ma Lenka.

V tejto dobe (r.2024) som najmä mama, partnerka, masérka/terapeutka.

Ako mi môj veľmi dobrý priateľ povedal: si ako Včielka Maja – vždy všade nápomocná, spravodlivá a schopná .

História mojej praxe

Prvé terapeutické známky u mňa boli už v detstve. Liečila som často našu mamu. Neskôr jej kamarátky z kúpeľov a pod. Na istý čas som prestala s masírovaním aj liečením, bolo v najťažších chvíľach života (19-20r), kedy sa diali ťažké Životné udalosti, ktoré mi dali veľmi veľa poznania, skúseností a najmä sily ďalej žiť v tomto fyzickom tele.

Potom som sa opäť vrátila k masírovaniu. Odvtedy je to už 14 rokov praxe.  Začínala som doma, v aquaparku, neskôr prišli štvor a päť hviezdičkové hotely. Skúsenosť to bola výborná, ale moja cesta plynula ďalej. Dostala som sa do jedného príjemného masérskeho salónu, kde bola rodinná atmosféra nie len zo strany zamestnávateľa, ale aj zo strany klientov. Tvorili sme jednu veľkú rodinu.

Nakoniec som opäť presťahovala a otvorila si vlastný salón aj spolu s partnerom, ktorý sa venuje správnemu fyzickému a duševnému postoju a cvičeniu, a mojím duchovným bratom- masérom/liečiteľom.

Čo bolo potom?

Po ďalšom sťahovaní som prešla na mobilné masáže a prácu opäť v ďalšom salóne. Mojou najsilnejšou stránkou je reflexológia chodidiel, ktorej sa dnes venujem veľmi aktívne a už je to 13rokov praxe. V dnešnej dobe robím aj workshopy a kurzy reflexológie chodidiel. Taktiež sa venujem cviceniam na Psoas/sval duše. 

Mojou slabou stránkou je písanie o sebe, ale naopak, silnou stránkou je liečenie počas masáží, odstraňovanie nie len fyzických, ale aj energetických a emocionálnych blokov.

Mojim mottom je, že ak človek CHCE, niečo pre seba ROBÍ a zároveň mi DOVOLÍ intuitívne masírovať a liečiť, dokážeme spoločne vyliečiť aj nevyliečiteľné. Ale ☝️ to nejde naopak, bez toho aby chcel a niečo pre seba robil. Masér/terapeut je vždy iba zábradlie. Človek po schodoch musí vyjsť sám.

Vitajte v mojom kruhu a vstúpte 🙌