Ponúkané procedúry

Novinka:

TELOVÝ PEELING

Používaním peelingov na telo odstránime odumreté kožné bunky, zlepší sa prekrvenie pokožky a navyše sa tým krásne vyčistia všetky póry. Peelingy, ktoré sú that site vyrobené z čisto prírodných ingrediencii web, majú silné hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky. Peelingy sú výborným pomocníkom aj pre ľudí, ktorí majú dehydratovanú pokožku. 

Výhody telového peelingu:

 • Vaša pokožka bude na dotyk i pohľad hladšia. Žiadne drsné lakte, kolená alebo členky.
 • Zbavíte sa vrstvy starých kožných buniek. Ich nedostatočné odlupovanie spôsobuje upchávanie pórov a ich následne zanesenie nečistotami alebo infekciami.
 • Minimalizujete výskyt upchatých pórov. Akné a rôzne kožné rpg porn games výsevy typické pre oblasť dekoltu, krku a chrbta sa výrazne zmiernia, až vymiznú.
 • Prevencia pred zarastaním chĺpkov do koža, zmiernenie problémov pri zapálených korienkoch. Pred holením sa odporúča pokožku najskôr ošetriť peelingom.
 • Očistená pokožka dokáže lepšie vstrebať hydratáciu a výživné látky z obľúbených krémov a telových mliek.
 • Telový peeling je jedným zo spôsobov ako podporiť prirodzenú detoxikáciu tela, keďže veľké množstvo toxínov a škodlivín sa von z tela dostáva cez najväčší orgán – cez kožu.
 • Rýchlejšie sa zbavíte nerovnomerného opálenia, nevzhľadných pigmentových škvŕn, zjemnia sa aj škvrny objavujúce sa s vekom.

Kontraindikácie:

 • alergické reakcie;
 • vysoká citlivosť pokožky;
 • mechanické poškodenie pokožky: rany, praskliny, rezy;
 • čerstvé opálenie;
 • herpetická infekcia;
 • zápalové, infekčné kožné ochorenia;
 • diabetes mellitus, kardiovaskulárne ochorenia;
 • onkologické ochorenia

KLASICKÁ MASÁŽ

Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia. Okrem toho dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia.

ABSOLÚTNE KONTRAINDIKÁCIE KLASICKEJ MASÁŽE:
Horúčka, akútne zápaly v tele, akútne zápaly svalov, väzív a šliach, vnútorné zranenia, vnútorné krvácanie, natrhnutý a roztrhnutý sval, roztrhnutá šľacha, akútny príznak neurologickej poruchy, náhle zhoršenie zdravotného stavu, akútne zápaly žíl, trombóza, embólia, otvorené rany, luxácie kĺbov, zlomeniny, kožné zápalové ochorenie spôsobené baktériami, herpes zoster (pásový opar), kožné vyrážky pri infekčných ochoreniach.

RELATÍVNE KONTRAINDIKÁCIE KLASICKEJ MASÁŽE:
Kŕčové žily (lokálna kontraindikácia), artérioskleróza (relatívna kontraindikácia – nutné objasniť s lekárom), ťažké srdcovo-cievne ochorenie (relatívna kontraindikácia – nutné objasniť s lekárom), tehotenstvo v prvých 14. týždňoch resp. v prvom trimestri.

 

 

This image has an empty alt attribute; its file name is 45645851_281450869368902_4918013836281249792_n.jpg

BANKOVANIE A VÁKUOVÁ MASÁŽ

– Bankovanie je stará metóda, ktorú používali v Číne po tisícročia. Metóda sa používala najmä k odstráneniu krvi a hnisu, pri liečbe zápalov. Prikladanie sklenených baniek a masáž týmito bankami patrí medzi účinnú liečebnú metódu, pomocou ktorej sa odstraňuje svalové napätie, blokády v dráhach, gelózy a spazmus svalov, reguluje tok qi a krvi. Čistí krv, zlepšuje prietok krvi, oppaimon uvoľňuje svalstvo, pozitívne vplýva na kĺby, kožu. Otvára kožné póry čím sa prečisťuje kožný povrch od jedovatých látok. Pôsobením na reflexné zóny sa zlepšuje činnosť vnútorných orgánov.

Je vhodné pri:
únave, bolesti hlavy, migréne
závratiach
astme, zápale priedušiek, kašli, prechladnutí, chrípke
tráviacich ťažkostiach, zápche 
problémoch s močovým mechúrom
gynekologických problémoch
ochrnutí dolných končatín 
bolesti a stuhnutosti svalov chrbta, šije, ramien a končatín 
horúčkovitých ochoreniach 
nespavosti
bolesti zubov 
celulitíde
opuchoch 
prekyslení organizmu

KONTRAINDIKÁCIE
Hemofília (krvácavosť), Gynekologické krvácanie, vynechanie menštruácie a nepravidelná menštruácia, krvácanie z nosa, nadúvaní, krehké cievy, leukémia a nádory + kontraindikácie z klasickej masáži

 

 

This image has an empty alt attribute; its file name is 45691845_584625621994804_4386383200994197504_n.jpg

REFLEXOLÓGIA CHODIDIEL

– je jednou z najúčinnejších metód prírodnej liečby.
V minulosti chodili ľudia bosí a tým pádom masírovali svoje chodidlá prirodzene. Dnes si musíme pomôcť masírovaním. Na chodidlách sa nachádzajú rôzne receptory, ktoré stláčaním a krúživým pohybom masírujeme. Ak narazíme na zvýšenú citlivosť, či zatvrdnutie znamená to, že táto časť chodidla nie je dostatočne prekrvená a môže predpovedať aj rôzne ochorenia spojené s orgánmi.

Preventívna masáž chodidiel by mala trvať približne 45 minút a je vhodné robiť ju, aj keď vás nič nebolí. Posilňujete tak imunitný systém, podporuje harmonizáciu tela i duše.

Pokiaľ máte na nohách otvorené rany, ekzémy alebo iné zápaly, tejto masáži sa vyhnite. To isté platí aj keď trpíte cukrovkou, kŕčovými žilami alebo ste tehotná

Reflexológia má:
diagnostický
terapeutický
preventívny význam

ABSOLÚTNE KONTRAINDIKÁCIE REFLEXNEJ MASÁŽE CHODIDIEL:
Vysoká horúčka, akútne zápaly srdcovo-cievnej sústavy a lymfatickej sústavy, aneuryzma, transplantácia orgánu, cudzie teleso v tele v blízkosti životne dôležitom orgáne, melanóm.

RELATÍVNE KONTRAINDIKÁCIE REFLEXNEJ MASÁŽE CHODIDIEL:
Ochorenia nohy, napr.: lokálna bolesť, otvorená rana, morbus sudeck, gangréna, ekzémy, reumatické ochorenia, mykóza. Infekčné ochorenie (na podporu zdravia klienta, môže po akútnej fáze ošetrenej lekárom nasledovať odborné ošetrenie reflexnej masáže chodidiel). Psychóza (choroba mysle). Znížený počet leukocitov (znížená obranná funkcia organizmu). Pred veľkým operačným zákrokom. Tehotenstvo (rizikové), všeobecne sa reflexná masáž chodidiel odporúča až od 4. mesiaca tehotenstva. Pochybnosti klienta alebo terapeuta.

 

MEDOVÁ MASÁŽ 

Medová masáž a ušné sviečky
Už starí Číňania, Arabi, Egypťania, Gréci, Rímania, Indiáni a iné národy poznali a využívali vlastnosti a liečivé účinky včelieho medu.
Medová masáž je detoxikačná masáž, ktorá telo zbavuje toxínov a usadenín nahromadených v tkanivách. Med vplyvom napätia a podtlaku, tzv. pumpovaním, vyťahuje z tela škodlivé látky. Pôsobí do hĺbky tkanív, čím oživuje celý organizmus a napomáha obnoviť prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu. Pomocou stimulácie reflexných zón je možné touto masážou priaznivo ovplyvňovať aj vnutorné orgány v tele. Táto masáž je veľmi príjemná, ukľudnújúca a relaxačná, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Po masáži môže masírovaný pociťovať mierne stavy ako po detoxikácii, preto musí prijímať veľa tekutín. Zdravý človek môže túto masáž absolvovať raz za mesiac, pri akútnych problémoch 2 x do týždňa aspoň mesiac, alebo 1 x týždenne 2 mesiace.

INDIKÁCIE

Metóda masáže medom je vhodná pri tzv. civilizačných chorobách a ich prevencií, ako sú onkologické ochorenia, alergie /okrem alergie na med/, reumatické ochorenia svalov a kĺbov, artróza, pri chronických problémoch s dýchacími cestami a tráviacimi ťažkosťami, pri chronickom únavovom syndróme, problémoch so spaním, pri regenerácií po ťažkých chorobách, nervových poruchách, ženských problémoch, plesňových infekcií v organizme, pri chorobách pečene, obličiek a pankreasu, poruchách potencie a neplodnosti, a mnohých iných.

KONTRAINDIKÁCIE:

Medová masáž nie je vhodná pri alergiách na med, pri miestach s otvorenou ranou, pri poškodenej pokožke ako je ekzém, silná výsypka, pri nádoroch, aby sa náhodou nerozšírili metastázy, pri galukóme /vysoký očný tlak/, pri krvácaní v tele /vredy a pod./, pri trombóze, a pri akútnych infekčných ochoreniach.

 

 

MASÁŽE DO FIRIEM

– event, office masáže.
Organizujete nejakú výnimočnú udalosť vo Vašej firme? Chcete ju oživiť niečím novým, zaujímavým, príjemným a zároveň užitočným? Skúste naše masáže. Už prvým dotykom maséra budete vedieť, že ste sa rozhodli správne.
Našími klientmi sú napr.: Semikron, OD Tesco Nitra, Bekaert a.s., Okresný súd Trnava, Sedita – I.D.C. Holding Sereď…….

Stolickove masáže sú vhodné napr. pre tieto udalosti :
teambuilding
spoločenské akcie
športový deň
golfový turnaj firmy
dni zdravia
otvorenie novej firmy, pobočky, hotela
family day
deň otvorených dverí
oslavy
konferencie
výročné schôdze
dni ocenenia zamestnancov – za zvládnutie náročného obdobia firmy alebo úlohy, Vianoce
promotion akcie
V.I.P. návštevy

Pri 10 až 30 min. stoličkových masáží nepoužívame olej, klient ostáva úplne oblečený a vďaka tomu nevyžadujeme ani extra miestnosť. Všetko, čo potrebujeme, je priestor min. 1m2 na jedného maséra, takže masáže môžu byť uskutočnené prakticky všade. Pri 4 maséroch je možné za 4 h odmasírovať až 170 ludí i viac.
Pri dlhých konferenciách je to vynikajúci prostriedok na oživenie poslucháčov počas prestávky. Ak máte dôležitých V.I.P hostí, tak masáže sú taktiež vhodnou voľbou ako im preukázať Vašu pozornosť.

Taktiež sú perfektným marketingovým nástrojom v prípade, že Vaša firma sa účastní promotion akcii či iných udalostí, kde sa potrebujete zviditeľniť.
Alebo je to unikátna možnosť ako odmeniť zamestnancov za dobre vykonanú prácu. Ak Vás napadá iná udalosť, kde by ste radi uvítali naše služby, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a môžeme dohodnúť aj stretnutie, kde o udalosti Vašej firmy budeme hovoriť podrobne. Veľmi radi prinesieme aj masérsku stoličku na ukážkovú masáž, aby ste presne vedeli čo taká masáž obsahuje.

 

 

TELOVÉ SVIEČKY

Sviečkovanie je prastará prírodná a veľmi účinná metóda ktorá naštartuje
energetické dráhy a aktivuje regeneráciu lymfatického systému, následne celého tela.
Prínos telových sviečok dokazuje tisíc rokov skúseností ľudí rôznych národov, pri čom
pracujú na:
• DUCHOVNEJ • ENERGETICKEJ • TELESNEJ ÚROVNI •

Použitie 

 • Zmiernovanie bolestí rôznych častí tela
 • Odstraňovanie porúch látkovej výmeny 
 • Uvoľňovanie energetických blokov
 • Bolesti hlavy a migreny
 • Stavy napätia, stres, nervozita
 • Problémy pohybového aparátu 
 • Detoxikácia organizmu
 • Cysty, menštruačné problémy
 • Dýchacie cesty, dutiny
 • Lymfatický systém 
 • Vnútorné orgány 

Priebeh 

Klient si pohodlne ľahne na pripravené lehátko. Terapeut krémom premasíruje pokožku a následne aplikuje zapálenú telovú sviečku. Terapeut zisťuje príčinu problému a vhodnými otázkami smeruje klienta k pochopeniu, prečo sa  mu dejú stále rovnaké životné situácie. Pochopením, odpustením a precítením emócii nastáva úľava. Na záver terapeut zharmonizuje klienta energiou rúk a dočistí prípadné energetické bloky. Terapia prebieha približne do 1 hodiny.  Keďže sa pracujeme s nahromadenými problémami a krivdami, je pravdepodobné, že terapia sa bude viackrát opakovať.

 

 

INFRA LIEČENIE

ÚČINKY PODLOŽKY

 • Neviditeľné infračervené lúče vytvárajú teplo pôsobiace na Váš organizmus podobne ako slnečné lúče ale bez škodlivého UV žiarenia
 • Prehrieva organizmus do hĺbky, čo vedie k jeho prečisteniu odbúravaním cholesterolu, tukov, jedovatých látok a ťažkých kovov
 • Znižovaním hladiny cholesterolu chráni cievnu stenu pred zúžením a tým zlepšuje schopnosť červených krviniek prenášať kyslík a okysličovať tak Vašu krv
 • Odbúravaním tukov napomáha zníženiu hmotnosti a zmierneniu celulitídy
 • Stimuluje Vaše svaly a orgány, odbúrava chronické bolesti chrbta a reumatizmu
 • Stimuluje Váš lymfatický systém čím posilňuje imunitný systém, stimuluje tvorbu protilátok ničiacich vírusy a baktérie
 • Rozširuje Vaše tepny, cievy a kapiláry, čo zlepšuje krvný obeh a tým predchádzate kôrnateniu ciev
 • Uvoľňuje svalové tkanivá, čím sa zlepšuje cirkulácia krvi a teda aj celkové okysličenie a vyživenie buniek a ich detoxikácia
 • Prináša uvoľnenie, oddych, odbúranie bolestí a stresu