Volajú ma Lenka.

V tejto dobe (r.2021) som najmä mama, partnerka, masérka/terapeutka. Ako mi môj veľmi dobrý priateľ povedal: si ako Včielka Maja – vždy všade nápomocná, spravodlivá a schopná .

Prvé terapeutické známky u mňa boli už v detstve. Liečila som často našu mamu. Neskôr jej kamarátky z kúpeľov a pod. Na istý čas som prestala s masírovaním aj liečením, bolo v najťažších chvíľach života (9-20r), kedy sa diali ťažké Životné udalosti, ktoré mi dali veľmi veľa poznania, skúseností a najmä sily ďalej žiť v tomto fyzickom tele.

Potom som sa opäť vrátila k masírovaniu. Začínala som doma, v aquaparku, neskôr prišli štvor a päť hviezdičkové hotely. Skúsenosť to bola výborná, ale moja cesta plynula ďalej. Dostala som sa do jedného príjemného masérskeho salónu, kde bola rodinná atmosféra nie len zo strany zamestnávateľa, ale aj zo strany klientov. Tvorili sme jednu veľkú rodinu.

Nakoniec som opäť presťahovala a otvorila si vlastný salón aj spolu s partnerom, ktorý sa venuje správnemu fyzickému a duševnému postoju a cvičeniu, a mojím duchovným bratom- masérom/liečiteľom.

Po ďalšom sťahovaní som prešla na mobilné masáže. Mojou najsilnejšou stránkou je reflexológia chodidiel.

Mojou slabou stránkou je písanie o sebe, ale naopak, silnou stránkou je liečenie počas masáží, odstraňovanie nie len fyzických, ale aj energetických a emocionálnych blokov.

Mojim mottom je že ak človek CHCE, niečo pre seba ROBÍ a zároveň mi DOVOLÍ intuitívne masírovať a liečiť, dokážeme spoločne vyliečiť aj nevyliečiteľné. Ale ☝️ to neide naopak, bez toho aby chcel a niečo pre seba robil. Masér/terapeut je vždy iba zábradlie. Človek po schodoch musí vyjsť sám.

Vitajte v mojom kruhu a vstúpte 🙌